JEDNA RZECZ, KTÓREJ NAJMNOCNIEJ ZAZDROSZCZĘ MOIM CÓRKOM!

Jest taka jedna rzecz na świecie, której często zazdroszczę moim córkom. To coś, czego mi zawsze brakowalo, coś czego nigdy już nie poczuję, coś o czym zawsze marzyłam. To sposób w jakim On nie nie patrzy. To ton głosu, którym on do nich mówi. To spojrzenie pełne miłości, akceptacji i oddania, który każdego dnia im ofiaruje, bez względu na porę dnia. To perlisty śmiech, który potrafi wywołać wyłącznie kontakt z córkami. To anielska cieprliwość, ojcowskie zaangażowanie i poczucie, że poza nimi nie liczę się nic innego na świecie…

dzień taty

Tata z moich snów i marzeń

Pamiętam wyraz jego twarzy, kiedy wyszłam z gabinetu lekarskiego blada jak ściana. Był strasznie spięty, siedział jak na szpilkach, ale gdy powiedziałam mu, że będziemy mieli dziecko podbiegł do mnie i mocno przytulił. Jego ramiona objęły mnie tak ciasno, że myślałam iż za chwilę osunę się na ziemię. Czy się bał ? Myślę, że bał się jak cholera, mocniej niż ja, ale nigdy nie dał mi tego odczuć. Pierwsza ciąża spadła na nas jak grom z jasnego nieba, bo przecież lekarze nie dawali nam szans na dziecko. Od pierwszych chwil był ze mną, zwalniał się z pracy na wszystkie USG, cierpliwie znosił moje humory, chodził spać o dziewietnastej i wstawał o siódmej rano, tak bardzo współodczuwał tę ciążę. Każdego wieczora czytał mi kolejny rozdział, opisujący rozwój naszej Zzui w brzuchu. Rozmawiał z nią, gilgotał plaski jeszcze wtedy brzuch i próbował sobie wyobrazić, jak to już będzie gdy pojawi się na świecie?

0 0 votes
Ocena
Subscribe
Powiadom o
guest

9 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Kasia
5 lat temu

Aniu, przeczytała ze wzruszeniem Twój post! Taki ojciec, taki mąż to Skarb! Twoje córki będą się całe życie czuły jak jak księżniczki. Tylko później mogą mieć problem ze znelzienim księciow, którzy sprostają ich wymogom. Tata stawia wysoką poprzeczkę! Ojciec pełni bardzo ważną rolę w życiu dziewczynki. Mój zawsze się chwali, że mnie przewijal jako pierwszy bo mama się bała.
Przykro, że Tobie nie było dane doświadczyć cieplego, ojcowskiego uczucia.Mam nadzieję, iż mąż rekompensuje Ci dużo!

kornelka
5 lat temu

Super wpis, prawie się popłakałam jak go czytałam

Agatka
5 lat temu

Piękny wpis Aniu. Tylko pozazdrościc. Tez chciałabym mieć jakąś taką osobę, która mogaby mnie tak wspierać. Wzruszająca i ciekawa historia. Pozdrów swojego męża.

dzajac
5 lat temu

Mocny wpis. Powodzenia:)

Magdalena Borowiec
Magdalena Borowiec
5 lat temu

Cieszę się, że po trudnym dzieciństwie spotkałaś mężczyznę, który jest jednocześnie wspaniałym mężem i ojcem i poczuwa się do obowiązków wobec dzieci. Chcialabym, żeby mój mąż był tak calkowicie oddany synowi. Na razie jest ok, mam nadzieję, że będzie jeszcze lepiej

Shopping Cart
9
0
Would love your thoughts, please comment.x