urodziny dla dziecka pruszków

URODZINY DLA DZIECKA W PRUSZKOWIE – GDZIE ZORGANIZOWAĆ?

Ostatni, pandemiczny rok dał nam wszystkim mocno w kość. Aby zorganizować urodziny dla dziecka w Pruszkowie, musiałam poczekać aż otworzą sale zabaw. Ze względu na to, że Zuzia jest z marca, a Marysia ze września, postanowiliśmy wspólnie wyprawić im urodziny w Sali Zabaw Fikołki w CH Nowa Stacja w Pruszkowie. Czas na podsumowanie naszych wrażeń.

Zainteresuje Cię również:

Urodziny dla dziecka Pruszków

Od czego w ogóle zacząć organizację przyjęcia urodzinowego dla dzieci we własnym mieście? Według mnie dobrze jest zorientować się w ofertach, które oferuje Pruszków i je przeanalizować. W naszym przypadku, byłam pewna jednego, że Sala Zabaw Fikołki będzie idealnym miejscem. Od ponad dwóch lat prowadzę tam Klub Aktywnych Mam, oraz spędzam czas wolny z córkami. Lubię to miejsce, przede wszystkim za pozytywną atmosferę, bezpieczne warunki, schludność i wysoki poziom zaangażowania pracowników. Tutaj dziecko zawsze jest stawiane na pierwszym miejscu.

urodziny dla dziecka pruszków
Tak wyglądałą sala urodzinowa w stylu Krainy Lodu

Jak zorganizować urodziny w sali zabaw dla dziecka?

Dobrze jest wyprawić imprezę tam, gdzie dziecko po pierwsze czuje się dobrze, po drugie bezpiecznie, a po kolejne lubi spędzać czas. W naszym przypadku Fikołki jawiły się właśnie jako takie miejsce. Gdy powiedziałam Zuzi i Marysi, że zorganizujemy im przyjęcię w sali zabaw, piszczały z radości i nie mogły się doczekać. Na początku możemy być przytłoczeni ilością obowiązków jakie spoczywają na naszych barkach, ale Pracownicy Fikołków sprawnie pomagają przejść przez to wszystko.

fikołki pruszków urodziny

Który wariant urodzin wybrać i kogo zaprosić?

Karolina Zawłocka, Menadżerka Sali Zabaw Fikołki, bardzo ułatwiła mi podjęcie decyzji o finalnym kształcie imprezy. Po pierwsze zapytała mnie o to, w jakim stylu mają być urodziny. W przypadku Ancymonków, wybór był prosty – Kraina Lodu. Wybranie sali urodzinowej w tym stylu, dekoracji, oraz całego planu animacji spowodował, że sama zaczęłam wyczekiwać tych urodzin jak szalona!

To co mi się spodobało w organizacji urodzin dla dziecka w Pruszkowie to fakt, że Fikołki mają kilka wariantów, które można dopasować pod własne potrzeby. Można skorzystać z gotowego cateringu, lub umówić się na dostarczenie własnych przekąsek. Można zamówić gotowy tort na recepcji, lub zadeklarować przyniesienie własnego. Potem trzeba omówić, czy na urodzinach ma obecny być animator, który przeprowadzi różne zabawy, czy też nie. Należy zastanowić się nad atrakcjami, które szykujemy dla najmłodszych, bo katalog usług jest naprawdę bogaty. W naszym przypadku zaprosiliśmy na przyjęcie rodzinę, oraz przyjaciół, najważniejsza była obecność dzieci.

Jak wyglądają urodziny dziecka w Sali Zabaw Fikołki Pruszków?

Kiedy już ustalimy plan działania, zostaje wielkie oczekiwanie na urodzinową imprezę. W Fikołkach podoba mi się to, że dzieci mają własną salkę urodzinową, w której mają stoły, krzesełka, dekoracje, przekąski, oraz miejsce by odpocząć. A dorośli do wyboru mają rezerwację stolika na górze w kawiarence Fikołków lub tak jak my, wynajęcie dodatkowej salki. Gdybyście zobaczyli radość na twarzy dorosłych, kiedy okazało się, że dzieciaki mają swoją salę, a my swoją. Nie zrozumcie mnie źle, ale naprawdę ma to sens. Gdyż rodzina i przyjaciele mają okazję chwilę w spokoju porozmawiać przy kawie, a dzieci (wierzcie mi) nie mają nawet chwili by się nudzić, lub pomyśleć, że takie rozwiązanie jest złe.

Był też czas na swobodne brykanie po konstrukcji w Fikołkach
Widać, że Animatorzy z Sali Zabaw Fikoow byli bardzo zaangażowani

Animator na urodzinach na wagę złota – polecam!

Jeśli zastanawiasz się, czy jest sens brać animatora (za dodatkową opłatą) na urodzinowe przyjecię, od razu Ci mówię, że to najlepsze rozwiązanie. My chcieliśmy mieć Elzę, ale była też opcja Olafa (lub innych postaci w zależności od stylu urodzin, na które się zdecydujecie). Nasza animatorka z Krainy Lodu nie tylko robiła efekt wow na dzieciach, które chciały mieć z nią pamiątkowe zdjęcie. Czuwała nad przebiegiem całej imprezy. Animowała dzieci, zapraszała do wspólnej zabawy, tańca, rozbijania piniaty, oraz wielkiego poszukiwania skarbu! Robiła przerwy na odpoczynek, napicie się i posilenie. Wnosiła tort i zagrzewała wszystkich do wspólnego śpiewania 100 lat. Czuwała również nad bezpieczeństwem dzieci, które korzystały z konstrukcji w sali zabaw.

Czy polecam urodziny w Sali Zabaw Fikołki Pruszków?

Zdecydowanie tak! Myślę, że organizacja przyjęcia urodzinowego w Fikołkach jest inwestycją, na którą warto się przygotować. Muszę przyznać, że cała ta impreza przerosła moje najśmielsze oczekiwania. Zuzia i Marysia były zachwycone i wiem, że będa wspominac ten dzień do końca życia. Dzieci, które gościliśmy (kuzynki i kolezanki jubilatek) były zachwycone. Dla mnie jako mamy i organizatorki, radość na twarzach, śmiech dzieci i zachwyt dorosłych, były najlepszym podziękowaniem, że wszystko się udało i spędziliśmy cudownie wspólnie czas.

Zabawa poprowadzona przez animatorkę, polegała na wykonywaniu różnych zadań, w tym m.in. zagadek i wspópracy zespołowej dzieci. Były to poszukiwania skarbu. Sama byłam zaskoczona tym, że na koniec goście otrzymali prezenty dla dzieci ze znalezionej skrzyni skarbów. To był jeden z elementów wow (również dla dorosłych). Zdecydowaliśmy się również na usługę malowania buziek dla dzieci i robienia brokatowych tatuaży. Hitem okazała się piniata, z której wyleciały cukierki.

urodziny dla dziecka pruszków
Tak właśnie wyglądało otworzenie Skarbu rzez dzieci!
urodziny dla dziecka pruszków

Jak oceniam urodziny dla dziecka w Pruszkowie, zorganizowane w Fikołkach?

Naprawdę jestem zadowolona i chyba pierwszy raz w życiu odetchnęłam, że po pożegnaniu gości nie muszę sprzątać. Dziadkowie po przyjęciu zabrali dziewczynki na krótkie wakacje na wieś, a my z mężem po prostu odpoczywaliśmy w czystym i pustym mieszkaniu. Organizacja przyjęcia dla dzieci w Sali Zabaw Fikołki Pruszków przebiegła wzorowo. Dzieci czuły się ważne, zaopiekowane, były bardzo fajnie stymulowane do zabawy i świętowania. Tym razem nie mam do czego się przyczepić, nawet gdybym chciała. To jeden z tych dni, ktore były wyjątkowe i nasza cała rodzina zapamięta go na zawsze. Z całą odpowiedzialnością i z całego serca polecam organizację urodzin w Fikołkach w Pruszkowie.

Zuzia i Marysia na urodziny wybrały stroje z Morfeusz Wypożyczalnia Strojów w Warszawie.

Nie przegap nowości na blogu:

0 0 votes
Ocena
Subscribe
Powiadom o
guest

4 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Patryk Tarachoń
3 lat temu

Dać 50 zł. i idźcie na cały dzień, bawcie się, róbcie, co chcecie. 😉

Miejsc do zabawy dla dzieci jest sporo. Zwłaszcza teraz, kiedy na coraz więcej miejsc, jest popyt.

trackback

[…] URODZINY DLA DZIECKA W PRUSZKOWIE – GDZIE ZORGANIZOWAĆ? […]

trackback

[…] URODZINY DLA DZIECKA W PRUSZKOWIE – GDZIE ZORGANIZOWAĆ? […]

trackback

[…] URODZINY DLA DZIECKA W PRUSZKOWIE – GDZIE ZORGANIZOWAĆ? […]

Shopping Cart
4
0
Would love your thoughts, please comment.x