problem z samoakceptacją

JAKO DZIECKO MIAŁAM PROBLEM Z SAMOAKCEPTACJĄ – WYWIAD W RADIO OFF KRAKÓW

Dzięki zaproszeniu Fundacji 3-4 Start miałam przyjemność gościć 17 czerwca 2019 roku w OFF Radio Kraków. Dzień po warsztatach z samoakceptacji i pewności siebie udałam się na kolejny radiowy wywiad, który towarzyszył promocji mojej książki „Nieidealnik. Sztuka szczęśliwego życia„. Pani Redaktor Aneta Hudzik rozmawiała ze mną m.in. o tym jak dzieciństwo wpływa na dorosłe życie. Czy będąc Dorosłym Dzieckiem Alkoholików, da się być mimo wszystko szczęśliwą?

jak dzieciństwo wpływa na dorosłe życieSukienka Gabi Moda Plus Size Iwanek

Jak dzieciństwo wpływa na dorosłe życie? Jak wpłynęło na mnie?

Wywiad w OFF Radio Kraków był dla mnie bardzo ważną rozmową. Od samego początku ukazania się „Nieidealnika” zależało mi najbardziej na sprowokowaniu dyskusji w przestrzeni publicznej na temat tego jak dzieciństwo wpływa na dorosłe życie, szczególnie w rodzinach dysfunkcyjnych. W moim domu przemoc fizyczna, psychiczna i ekonomiczna była na porządku dziennym. Problem alkoholowy ojca, póżniej brata i mamy wpływał bezpośrednio na moje decyzje i rzutował na to kim dzisiaj jestem. jak dzieciństwo wpływa na dorosłe życie

Dom rodzinny determinuje dużo rzeczy, ale nie przekreśla TWOJEJ szansy na szczęście

Pierwszy rozdział mojej książki „Nieidealnik. Sztuka szczęśliwego życia” jest najdłuższy i najtrudniejszy. To właśnie tutaj opisałam wszystkie trudne rzeczy, które ukształtowaly mnie jako człowieka. Jak dzieciństwo wpływa na dorosłe życie? Jak przemoc, bieda, depresja, śmierć mamy, zaburzenia odżywiania i molestowanie seksualne wpłynęło na mnie? O tym wszystkim dowiesz się słuchając wywiadu, do którego serdecznie Cię zachęcam.

Wystarczy, że klikniesz w ten link:

http://off.radiokrakow.pl/podcasty/anna-nie-do-konca-idealna-anna-chomiak/

Inspiruję do tego byś zawsze walczyła do końca

„Nieidealnik” to moja osobista, niełatwa historia która na szczęście ma happy end. Pani redaktor Aneta Hudzik ma niesamowity dar słuchania i zadawania bardzo trafnych i ciekawych pytań. Jestem dumna z tego wywiadu i gorąco zachęcam do wysłuchania podcastu, nie tylko jako uzupełnienie mojej książki, ale jako przypomnienie, że nasze dzieciństwo nie przekreśla naszych szans na szczęście. Oczywiście dzieciństwo wpływa na dorosłe życie, ale nie możemy traktować tego jako usprawiedliwienia do wszystkich złych rzeczy, których doświadczamy. Niech przeszłoścć nie będzie wymówką do pielęgnowania żalu i stania w miejscu. Z tą myślą Was dzisiaj zostawiam.

0 0 votes
Ocena
Subscribe
Powiadom o
guest

3 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
trackback

[…] Jak dzieciństwo wpływa na dorosłe życie? Posłuchaj o czym mówiłam w OFF Radio Kraków. […]

Kornelia
4 lat temu

Świetny wywiad. Bardzo ciekawy 🙂

Sylwia
Sylwia
4 lat temu

Wpływa i to bardzo ,ostatnio usłyszałam,zresztą nie było to tajemnicą,że gdy mama dowiedziała się o ciaży ze mna powiedziała,,kiedy urodzę oddam szczurom”

Shopping Cart
3
0
Would love your thoughts, please comment.x