presja emocjonalna

Tutaj jest NIEidealnie – rozrywkowy podcast | Odc. 2 Nie musisz być na bieżąco!

Drugi odcinek podcastu „Tutaj jest (NIE)idealnie” dotyczy social mediów. Konkretnie tego, że nie musisz wale być z nimi na bieżąco. Moja audycja to podcast rozrywkowy, w którym dzielę się przemyśleniami na temat codzienności kobiety, mamy, spraw społecznych i szeroko pojętej kultury.

Zainteresuje cię również:

 Odc. 1 Randka z alpakami (czy alpaki plują?)

Odc. 3 Depresja bliskich – co z nią robić?

Skąd pomysł na podcast rozrywkowy?

Myślę, że po trzech odcinkach mojego podcastu mogę w końcu wam opowiedzieć, skąd we mnie potrzeba nagrywania swoich przemyśleń. Otóż, lubię radio i kiedyś chciałam w nim pracować. Ta forma jest dla mnie wyjściem ze swojej strefy komfortu i poczuciem, że rozwijam się jako twórca internetowy, bo robię coś innego niż dotychczas. Podcast o tematyce rozrywkowej, to bardzo pojęte hasło. Dla mnie najbardziej pasowało, do treści, które chcę poruszać. Nagrania są uzupełeniem bloga, z tą małą różnicą, że nie powielam w audycjach treści.

podcast rozrywkowy
Mój podcast rozrywkowy w Spotify 🙂

Podcast rozrywkowy, a bycie na bieżąco w sieci

Podczas prowadzenia Klubu Aktywnych Mam, złapałam się kilkakrotnie na tym, że myślę i komunikuję się schematami z branży, w której pracuję, W moim życiu social media są obecne od siedmiu lat. Mimo, że kocham swoją pracę, to nie uważam, że musimy być na bieżąco ze wszystkiemi trendami. Powiem więcej, nie da się, bo nie zostało by życia na nic innego. A największą wartością jest dla mnie funkcjonowanie poza siecią.

Sprawdź, dlaczego nie lubię Tik Toka i dlaczego nie prowadzę jutuba

W moim podcasćie rozrywkowym mówię otwarcie o tym, że nie jestem bezkrytyczna wobec twórców internetowych i mody, za którą ślepo podążają. Oczywiście, nie ma mowy o robieniu we własne gniazdo, ale warto przy tym wszystkim pozostać sobą. Pragnienie popularności za wszelką cenę, może okazać się bolesne. A ja lubię patrzeć sobie w oczy, z poczuciem, że nie odwalam żenady i nie udaję kogoś kim nie jestem.

Posłuchaj 2 odcinka podcastu rozrywkowego „Tutaj jest (NIE)idealnie”.

Będę wdzięczna za opinię na temat tego, jak ci się mnie słucha? Czy podcast rozrywkowy jest dla ciebie fajną formą spędzania czasu ze mną, czy wolisz coś innego?

0 0 votes
Ocena
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Shopping Cart
0
Would love your thoughts, please comment.x