najlepsza książka dla dzieci 2020

Najlepsza książka dla dzieci 2020 – czyli premiera „Urodzin Misia” Wydawnictwa Kinderkulka!

Czy wiesz jaka jest najlepsza książka dla dzieci 2020 roku? Mimo, że za nami dopiero pierwszy kwartał roku, bez wahania odpowiem, że jest to książeczka „Urodziny Misia” od Wydawnictwa Kinderkulka. Dlaczego? Dlatego, że pod koniec lutego miałam okazję wraz z córkami, influencerami, mediami oraz Klubem Aktywnych Mam, przenieść się wprost do jej wnętrza. W jaki sposób? O tym opowiem za chwilę.

Czy wiesz jaka jest najlepsza książka dla dzieci 2020 roku?

Wydawnictwo Kinderkulka zaprosiło mnie do współorganizowania „Urodzin Misia”. Przyjęcie urodzinowe naszego bohatera odbyło się w Sali Zabaw Fikołki w Pruszkowie, czyli w dokładnie w tym samym miejscu, gdzie w każdy piątek prowadzę Klub Aktywnych Mam, Aktywne Mamy Wymieniamy raz w miesiącu i tam, gdzie polecałam wam warszaty kulinarne dla dzieci w Pruszkowie. „Urodziny Misia” to według mnie najlepsza książeczka dla dzieci 2020 roku. Przede wszystkim mam na myśli maluchy powyżej dwunastego miesiąca życia, plus minus do czwartego roku.

Premiera książki "Urodziny Misia"

W Pruszkowie odbyło się pierwsze z cyklu spotkań promujących książkę dla maluchów "Urodziny Misia" (Wydawnictwo Kinderkulka) 📚🎉🎂 Trzeba przyznać, źe pomysł na formę zapoznania się z książką bardzo ciekawy 👌 zdecydowanie nie znudził dzieci :)👉 pomysłodawczynią i prowadzącą spotkanie była Anna Chomiak autorka bloga Nieidealnaanna 💥 mieszkanka Pruszkowa 🏠📌👉 przepiękne misiowe ilustracje wykonała Gabriela Cichowska🧸🎨Fikołki Sala Zabaw Pruszków

Publiée par Telewizja Kablowa Tel-Kab sur Lundi 2 mars 2020
najlepsza książka dla dzieci 2020
„Urodziny Misia” to najlepsza książka dla dzieci 2020 roku.

Premiera najlepszej książki dla dzieci 2020 roku

Podczas świętowania pierwszych „Urodzin Misia” przenieśliśmy się do środka książki. W jaki sposób? To proste! Zapraszając gości na interaktywną wystawę ilustracji książeczki, autorstwa Gabrieli Cichowskiej. Mieliśmy do dyspozycji całą, dwupiętrową Salę Zabaw Fikołki w Pruszkowie. Ponieważ na sztalugach rozstawiłyśmy obrazy, które są ilustracjami książki „Urodziny Misia”, tę przestronną i kolorową przestrzeń wykorzystałyśmy od A do Z.

najlepsza książka dla dzieci 2020 roku
„Urodziny Misia” to najlepsza książka dla dzieci 2020 roku.

Nie tylko wystawa, ale również panel dyskusyjny o najlepszej książce dla dzieci 2020

Oprowadzaniu po każdej stacji naszej urodzinowej wystawy towarzyszył szereg atrakcji. Animacje, takie jak dmuchanie balonów dla jubilata, wspólne tańce, zagadki, jak i również rozbijanie piniaty w kształcie misowej głowy… Słodki poczęstunek i wiernie odtworzony tort podobnie jak w książcę od Marcepan i Kafka Pracownia Tortów Artystycznych. Dorośli też mieli co robić, ponieważ zaprosiliśmy blogerki: Mama Carla, Skrzacia Mama, Kasia Nowosielska, Psycho Mamy i Sprytna Pani Domu oraz ilustratorkę Gabrielę Cichowską i marszandkę Iwonę Staroszczyk do panelu dyskusyjnego. Tematem rozmowy był „Wpływ sztuki na rozwój dziecka”.

najlepsza książka dla dzieci 2020
Panel dyskusyjny „Wpływ sztuki na rozwój dziecka”
najlepsza książka dla dzieci 2020
„Urodziny Misia” – premiera książki.
najlepsza książka dla dzieci 2020

Co jeszcze poza najlepszą książką dla dzieci 2020 przygotowaliśmy?

Premiera książki „Urodziny Misia” była idealną okazją do wspólnego spędzenia czasu z dziećmi. Z tego powodu na to wyjątkowe wydarzenie zaprosiliśmy dorosłych z milusińskimi. Gwoździem programu okazało się nie tylko śpiewanie 100 lat dla Misia, karmienie go pysznym tortem, czy dmuchanie świeczki, ale również słodkie upominki, które przygotowała dla dzieci Ule Miodule . W malutkich paczuszkach na każdego małego gościa czekał mini miodek. Skąd taki ponysł? Stąd, że w książeczce „Urodziny Misia”, główny bohater dostaje prezent. Jak więc myślicie, co najbardziej lubią misie? Oczywiście, że miód!

najlepsza książka dla dzieci 2020
najlepsza książka dla dzieci 2020
Tak świętowaliśmy premierę najlepszej książki dla dzieci 2020!
najlepsza książka dla dzieci 2020

Urodziny Misia to naprawdę najlepsza ksiażka dla dzieci 2020 roku!

Każdy gość na własne oczy mógł zobaczyć jak wygląda najlepsza ksiażka dla dzieci 2020 roku od środka! Można było dotknąć ilustracji Gabrieli Cichowkisiej, i w związku z tym wziąć udział w każdej ze „scen” z misiowego przyjęcia. Aby dzieci na zawsze zapamiętały „Urodziny Misia”, zadbałyśmy również o odrobinę magii. W końcu książki są po to by uruchamiać wyobrażnię i marzyć, prawda? Postanowiliśmy więc z pomoca gości zawołać naszego misia. W wyniku kilku gromkich okrzyków, Miś we własnej osobie pojawił się na przyjęciu. Dlatego przesyłam także ogromne podziękowania dla Morfeusz – Wypożyczalnia Strojów Karnawałowych , która zapewniła nam przebranie.

najlepsza książka dla dzieci 2020
Na premiere najleszej książki dla dzieci 2020 roku – „Urodziny Misia” zjawił się sam Miś!

Sukces to praca wielu ludzi, których nie widać na pierwszy rzut oka!

To, że „Urodziny Misia” odniosły sukces i są najlepszą książką dla dzieci 2020 roku już wiecie. Ale muszę wam jeszcze wspomnieć o cichych bohaterach tego fantastycznego wydarzenia. Po pierwsze uściski dla Sylwii Borec z Wydawnictwa Kinderkulka, która zaprosiła mnie do współorganizowania i prowadzenia tego eventu. Po drugie ogromne podziękowania dla managerki Fikołów w Pruszkowie, Karoliny Zawłockiej oraz jej pracowników. Dziękujemy za udostępnienie przestrzeni, poczęstunek i upominki dla gości.

najlepsza książka dla dzieci 2020

Szczgólne podziękowania składam w kierunku Partnerów wydarzenia:

Fantastyczne zdjęcia z premiery wykonała Malgorzata Jasinska NIDA ᴾᴴᴼᵀᴼ

Piękne dekoracje urodzinowe zapewniło yuppi.com.pl

Pięknymi i naturalnymi świeczkami rozpieścili nas Glycine Candle

Dzieci dmuchały balony od Odlotowe Balony by King of Balloons

Kolorowe kredki zapewnił Kolorowy Świat Bambino 
KawePale Palarnia Kawy zapewniło świeżo paloną, aromatyczną kawę, 
Urodziny misia odbyły się w sali zabaw Fikołki Sala Zabaw Pruszków w NOWA STACJA

najlepsza książka dla dzieci

Czy ten wpis utwierdził cię w przekonaniu, że „Urodziny Misia” to najlepsza ksiażka dla dzieci 2020 roku? Jakie książki dla dzieci ty polecasz?

0 0 votes
Ocena
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x