Książka dla dzieci o misiu

Książka dla dzieci o misiu, inna niż wszystkie. Recenzja ksiażeczki „Urodziny Misia”.

Książka dla dzieci o misiu, którą dziś wam polecam to nowość od Wydawnictwo Kinderkulka. „Urodziny Misia” wyróżniają się nie tylko pięknymi ilustracjami autorstwa Gabrieli Cichowskiej, ale również pomysłem na jej wykonanie. Twarda, tekturowa, idealna do trzymania w malutkich rączkach.

Ksiażka dla dzieci o misiu, dlaczego jest wyjątkowa?

„Urodziny Misia” wyróżniają się na polskim rynku wydawniczym przede wszystkim dbałością o szczegóły. Niedawno pisałam wam, że według mnie ta pozycja jest najlepszą książką dla dzieci 2020 roku. Dlaczego taka pochlebna opinia? To ten typ książeczki, po który chętnie sięgają nie tylko moje córki, ale również ja i tata Ancymonków.

 Książka dla dzieci o misiu
„Urodziny Misia” to obecnie ulubiona ksiażka Ancymonków.

Mądra i piękna książka dla dzieci o misiu i jego urodzinach!

„Urodziny Misia” to propozycja dla najmłodszych. Tekturowe i solidne wykonanie będzie odpowiednie dla maluchów. Roczniaków z pewnością zainteresują wyjątkowe ilustracje. Myślę, że to coś, co mogę zarekomendować jako idealne prezenty dla dzieci. Starsze dzieci zainteresuje fabuła. W końcu kto nie lubi urodzin?

 Książka dla dzieci o misiu
Marysia i jej najlepsza książka dla dzieci o misiu.

„Urodziny Misia” to mądra ksiażka dla dzieci o misiu, który ma pierwsze urodziny.

Podczas czytania książki, milusińscy są animowani do zabawy. Poza czytaniem dziecko uczy się słów dźwiękonaśladowczych, w wyniku czego stymulowany jest rozwój mowy. To jeszcze nie wszystko co przygotował dla nas miś! Krok po kroku jesteśmy wprowadzani w urodzinową atmosferę naszego jubilata.

 Książka dla dzieci o misiu
Książka dla dzieci o misiu.
http://nieidealnaanna.pl/top-5-prezentow-dla-dzieci-rozwijajacych-mowe-czytanie-umysl-najmlodszych/
 Książka dla dzieci o misiu
Książka dla dzieci o misiu i jego pierwszych urodzinach.

Aby Miś otrzymał prezent potrzebuje naszej pomocy. Jakiej? Dziecko jest proszone na przykład o nadmuchanie balonów, pomoc w nakarmienia Misia tortem. Potem trzeba naszego bohatera jeszcze wytrzeć papierową serwetką… Czy coś wam to przypomina? To dokładnie takie same czynności, które towarzyszą dzieciom, szczególnie także podczas pierwszych urodzin!

Książka dla dzieci o misiu, która aktywizuje wszystkich do wspólnej zabawy.
 Książka dla dzieci o misiu

Książka dla dzieci o misiu, który uwielbia dobrą zabawę i miód!

Dawno już aż tak nie zachwyciła mnie żadna dziecięca książeczka. „Urodziny Misia”, począwszy od lutowej premiery, czytamy codziennie. Również przed snem, bo chyba każde dziecko lubi marzyć o przyjęciu i prezentach? Moje córki mają 3.5 roku oraz 5 lat i nadal są zachwycone tą pozycją.

 Książka dla dzieci o misiu
„Urodziny Misia” kończą się pysznym prezentem. Po przyjęciu Miś mówi do nas: „PA PA”.

Nieskomplikowana fabuła, przepiękne i oryginalne ilustracje, a co więcej wspacie aparatu mowy. To wszystko powoduje, że rekomenduję „Urodziny Misia” jako must have waszych biblioteczek. Będzie to również odpowiedź na pytanie jaki prezent na urodziny dziecka przygotować dla najmłodszych.

A ty jaką książkę dla dzieci o misiu lubisz najbardziej?

Czy jest jakaś dziecięca książka, którą mi polecasz?

0 0 votes
Ocena
Subscribe
Powiadom o
guest

3 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Rokzksiazka
4 lat temu

Książka wygląda świetnie. Idealna dla najmłodszych i aktywizująca. Z pewnością kupię.

Magdalena
4 lat temu

Ale pozytywna książeczka, a zarazem zabawna! Pamiętam pierwsze urodziny naszego 'Misia’ – wszystko dokładnie tak samo jak w książeczce. 🙂

Shopping Cart
3
0
Would love your thoughts, please comment.x