kraina zabawy kielce

KRAINA ZABAWY KIELCE – DMUCHAŃCE, AQUAROLLER I ŁÓDECZKI

Ostatnio polecałam Ci Oceanarium Kielce, a teraz przyszedł czas na Krainę Zabaw, również w świętokrzyskim. Jest to kontynuuacja naszego urlopu i odkrywania atrakcji dla dzieci i rodziców w Kompleksie Świętokrzyskim Polana. Kraina Zabaw Kielce, to miejsce zdecydowanie przeznaczone do zabawy! Można powiedzieć tej wodnej, szalonej i aktywnej jednocześnie. W dalszym ciągu, jesli szukacie noclego w pobliżu Kielc, polecamy Zielone Zacisze Zagnańsk.

Kraina Zabawy Kielce
Jak widać Kraina Zabawy Kielce, zrobiła ogromne wrażenie, również na Mamie 🙂

Zainteresuje Cię również:

Czym jest Kraina Zabawy Kielce?

Kraina Zabawy Kielce to część pełna zabawy i aktywności dla dzieci. Jest otwarta w zależności od warunków pogodowych. Aktualne terminy sprawdzisz pod numerem telefonu: 41 2016 212. Wchodzi w Kompleks Świętokrzyska Polana, który znajduje się przy ul. Laskowa 95, Chrusty, obok Zagnańska i w pobliżu Kielc.

Kraina Zabawy dmuchańce

Dla zwiedzających oferuje:

  • park linowy (na który poświęcę oddzielny wpis)
  • dmuchańce
  • łódeczki
  • gold eurobungee
  • kule wodne
  • sale gier

Dmuchańce w Krainie Zabawy Kielce

Znajdziesz tutaj kilka ogromnych dmuchańców, które od pierwszego wejrzenia pokochały nasze córki. Bardzo podoba mi się wyodrębniona część dla młodszych i część dla starszych dzieci, jest to po prostu bardzo bezpieczne rozwiązanie. Wspomniane atrakcje dmuchane łączy jeden motyw – podwodny świat. Znajdziesz tu olbrzymi ruchomy statek, kołyszący się, jakby płynął po morzu. Do tego wszystkiego dzieci doceniają wielką zjeżdżalnię Delfina. Mierzy ona aż 10 metrów wysokości. Na Zuzi, naszej starszej córce wrażenie zrobiły kule „Wipe out” oraz karuzela z ośmiornicą. Mniejsze kolorowe atrakcje zainteresowały Marysię, która kwalifikowała się na tym wyjeździe do grona maluszkow.

Kraina Zabawy Kielce
dmuchańce Kielce
To właśnie ta gigantyczna zjeżdżalnia 🙂
Kraina Zabawy Kielce
Kraina Zabawy Kielce

Czas na łódeczki w Krainie Zabawy Kielce

Jak nasze Ancymonki zobaczyły łódeczki, to nie było odwrotu. Trzeba było iść, skorzystać i popływać. To była świetna zabawa, tym bardziej, że trafiliśmy na urlopie z pogodą i mieliśmy upał. Kolorowe łódeczki napędzane są siłą mięśni dzieci. Dzięki temu maluchy pływają w basenie z płytką wodą, pod okiem animatora. Trochę to zajęło nim Zuzia zaczęła ogarniać o co w tym chodzi, ale nie poddawała się i kilka razy korzystała z łódeczek. Osobiście żałuję, że nie było takich atrakcji w rozmiarze dorosłych. Jak nietrudno się domyśleć – pływałabym!

łódeczki dla dzieci Kilece
play zone Kilece

Kule wodne – zabawa na całego

Atrakcja rodem z głupkowatych, amerykańskich komedii romantycznych, czyli kule wodne. Zuzia, oczywiście jako odważna i energiczna dziewczynka, od razu rwała się do spróbowania swoich sił na tej atrakcji wodnej. Okazało się, że chodzenie i bieganie po wodzie wcale nie jest takie łatwe, ale dostarcza dużo radości. Ogromne, pompowane kule zapewniają całkowite bezpieczeństwo przy upadku i miękkie lądowanie. W takiej kuli dziecko wykonuje swobodne ruchy i świetnie się bawi. Warto podkreślić, że obsługa troszczy się o wszystkich uczestników zabawy. Jest to bezpieczne i wzbudza w dzieciakach ogromny zachwyt.

kule wodne Kilece
Kraina Zabawy w Kielcach

Inne atrakcje w Play Zone Polanika

W tym miejscu można spedzić naprawdę pół dnia. Na dzieci poza dmuchańcami, czekają łódeczki, kule wodne. park linowy i sala gier, którą pokochają nastolatkowie. Na terenie Kompleksu Świętokrzyskiego Polanika znajdują się figury różnych morskich postaci np. kraba, czy rekina, które fascynują dzieci. Wiem, że w tym miejscu również prowadzona jest rehabilitacja dzieci, w której wykorzystuje się zwierzęta, m.in. osiołka i kucyki.

Jak widać takie rekiny nie straszą 🙂

Czy warto odwiedzić Krainę Zabawy w Kompleksie Świętokrzyskim Polanika?

Naszym zdaniem warto skorzystać z bogatej oferty tego ośrodka. Spędzając urlop w województwie świętokrzyskim z małymi dziećmi, byłam zachwycona, że wszystko mamy „pod ręką”. Oceanika jest super pomysłem na czas z dziećmi, a potem warto skorzystać z innych atrakcji Krainy Zabawy lub wrócić tu kolejnego dnia. Jeśli Twoje dzieci lubią spędzać aktywnie czas, to miejsce ich zachwyci, a Tobie również uda się trochę odpocząć.

0 0 votes
Ocena
Subscribe
Powiadom o
guest

2 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
poca
3 lat temu

moje dzieci kochają dmuchańce, ale ja również 😀 pamiętam jak się ucieszyłam jak nad morzem zobaczyłam raz dmuchane tory przeszkód dla dorosłych, chciałam tam spędzić cały dzień na zabawie 😉

Pojedztam.pl
3 lat temu

W czasie naszej wizyty w tych rejonach kompleks nie istniał lub nie zwróciłyśmy na niego uwagi. Chętnie to zmienimy.

Shopping Cart
2
0
Would love your thoughts, please comment.x