Czytaj z Albikiem „Mój pierwszy elementarz” – poznaj książkę która sama się czyta!

W naszej rodzinie książki zajmują szczególne miejsce. Od samego początku czytałam więc swoim córkom, już w chwili gdy dowiedziałam się, że jestem w ciąży. Wszelkie nowości wydawnicze testujemy z ogromną ciekowością. Interaktywna książka z opcją czytania nie jest dla nas odkryciem, dlatego, że w domu mamy już zestaw z mówiącym długopisem. Dziś jednak opowiem Wam o tym czym jest zestaw Czytaj z Albikiem „Mój pierwszy elementarz”.

Zainteresuje Cię również:

W artykule dowiesz się czym jest:

  • Zestaw pióro elektroniczne Albik z książką
  • Jak moje córki oceniają „Mój pierwszy elementarz”
  • Co sądzę o serii Czytaj z Albikiem

Czytaj z Albikiem Mój pierwszy elementarz

W zestawie „Czytaj z Albikiem” znajdziesz:

  • Elektroniczne pióro, kabel USB, ładowarka– wszystkie książki z serii Albik są kompatybilne z jednym piórem elektronicznym.
  • Książkę „Mój pierwszy Elementarz”.
  • 10 sztuk naklejek na odtwarzacz mp3 i 10 sztuk naklejek regulacji głośności.

Czytaj z Albikiem Mój pierwszy elementarz

Zestaw Czytaj z Albikiem nie potrzebuje baterii, ponieważ zasilany jest przez akumulator, który ładuje się poprzez podłączenie ładowarki. Naładowany długopis pracuje więc około 7 godzin i informuje kiedy trzeba go naładować. Zestawy z książką przeznaczone są dla dzieci w wieku przedszkolnym i szkolnym. Poszczególne serie książek są podzielone wiekowo.
My zaczęłyśmy zabawę z „Mój pierwszy Elementarz”. Zestaw jest bardzo intuicyjny, ponieważ Ancymonki od początku wiedziały, że pióro należy uruchomić, przystawić do ilustracji i posłuchać co nam przeczyta.

Czytaj z Albikiem Mój pierwszy elementarz

Czytaj z Albikiem „Mój pierwszy elementarz” – nasza ocena

Czytaj z Albikiem „Mój pierwszy elementarz” pozwala dziecku na:

  • czytanie nazw przedmiotów,
  • słuchanie dialogów
  • poznanie dźwięów (piosenki, wierszyki, głosy zwierząt),
  • zabawę w gry i quizy dostępne są w trzech poziomach trudności.

mówiący długopis

„Mój pierwszy elementarz” umożliwia przyswojenie alfabetu, wspiera naukę czytania i rozwija wyobraźnię dziecka. Dlatego dzięki tej książce opanowanie miesięcy i poznawanie czterech pór roku staje się dla dziecka łatwe i przyjemne. Zabawa z Albikiem jest idealnym sposobem na przekazanie informacji o zachodzących w przyrodzie zmianach w zależności od zmieniającej się pory roku. Wspiera naukę liczb a także pomaga dziecku zrozumieć na czym polegają poszczególne zawody. Jest to świetny pretekst do przeprowadzenia z dzieckiem rozmowy o tym kim chciałoby być w przyszłości, czy również wytłumaczeniu w jakim zawodzie pracują rodzicie, dziadkowie itd. Wszystko jest wyjaśnione w sposób prosty i przystępny dla każdego przedszkolaka. Mania, która ma 2 i pół roku, również korzysta z serii Czytaj z Albikiem „Mój pierwszy elementarz” bardzo aktywnie.

Czytaj z Albikiem Mój pierwszy elementarz

Warto wspomnieć o tym, że pióro umożliwia również nagrywanie i kodowanie swoich własnych piosenek i tekstów. Dziecko ma więc okazję spróbować swoich sił po „drugiej stronie mikrofonu”. Rodzice docenią również fakt, że w piórze jest wejście na słuchawki, co sprawia, że dziecko bawiąc się, nie przeszkadza innym.

Czytaj z Albikiem – nasza rekomendacja

Czytaj z Albikiem to seria książek interaktywnych dla dzieci, które w naszej ocenie są bardzo ciekawym i trafionym produktem. To świetna alternatywa dla klasycznych książek i okazja do tego, by oswajać dziecko z urządzeniami interaktywnymi, które wspierają jego rozwój. „Mój pierwszy elementarz” przyciąga uwagę moich córek ze względu na bardzo ładną i kolorową szatę graficzną. Czytaj z Albikiem to dodatkowe źródło wiedzy dla dziecka i uzupełnienie edukacji przedszkolnej (i szkolnej na bardziej zaawansowanym poziomie kolejnych serii). Interaktywne pióro Albik jest charakterystyczne i idealnie pasuje do małej rączki. Jedno pióro pasuje do wszystkich książek z serii.

Czytaj z Albikiem Mój pierwszy elementarz

Nasza rodzina rekomenduje ten produkt jako odpowiedni dla dzieci. Czytaj z Albikiem „Mój pierwszy elementarz” jest zabawką interaktywną, która wspomaga rozwój dziecka z gwarancją tego, że treści są bezpieczne i dostosowane do wieku malucha. Z perspektywy mamy, dodam, ze to jedna z tych zabawek, która umożliwia wypicie ciepłej kawy i odpisanie na zaległe maile.

mówiący długopis

Czytaj z Albikiem Mój pierwszy elementarz

 

mówiący długopis

Recenzja zestawu Czytaj z Albikiem „Mój pierwszy elementarz” powstała dzięki obecności naszej rodziny na Mikołajkach w Grodzie Kraka. Dziękujemy ze możliwość przetestowania produktu i z ogromną przyjemnością polecamy „Mój pierwszy elementarz” jako idealny pomysł na prezent dla dziecka.

Nie przegap nowości na blogu:

0 0 votes
Ocena
Subscribe
Powiadom o
guest

4 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Laila
Laila
5 lat temu

Ooo muszę pomyśleć o tym dla moich dziewczynek ❤️❤️

Patryk Tarachoń
5 lat temu

Ciekawe rozwiązanie. Dzieciaki teraz mają ogrom możliwości, łączenia zabawy z nauką. Mimo wszystko wolę swoje dzieciństwo i możliwość zabawy z wykorzystaniem wyobraźni. W tym przypadku, odnoszę wrażenie, że przez tego typu zabawki odbieramy im to. To samo tyczy się komputerów i konsoli.

Aneta
5 lat temu

Swojemu maluszkowi muszę coś takiego kupić

trackback

[…] Książka która sama się czyta? Poznaj Czytaj z Albikiem „Mój pierwszy elementarz” […]

Shopping Cart
4
0
Would love your thoughts, please comment.x