presja emocjonalna

Tutaj jest NIEidealnie – rozrywkowy podcast | Odc. 1 Randka z alpakami (czy alpaki plują?)

Zrobiłam to! Zabrałam męża na randkę z alpakami i dowiedziałam się, czy alpaki plują. Powiem nawet więcej, zobaczyłam na własne oczy te boskie zwierzaki w akcji. To był dziwny tydzień, pierwszy raz od trzech miesięcy byliśmy bez dzieci i postanowiłam, że odpalam swój podcast „Tutaj jest (NIE)idealnie” i pierwsze o czym chcę Wam opowiedzieć to właśnie alpaki.

Dlaczego podcast o tym, czy alpaki plują?

Odcinki „Tutaj jest (NIE)idealnie” w założeniu miały być dla mnie frajdą, oderwaniem od rzemieślniczej i czasochłonnej pracy przy blogu i pisaniu książki. Chcę Was inspirować do życia szczęśliwie, na własnych zasadach mimo, tego że codzienność każdego z nas nie jest idealna. Stad właśnie pomysł na opowiedzeniu o mojej najnowszej fascynacji – alpakach i odpowiedzeniu na pytanie, czy alpaki plują?

czy alpaki plują
Posłuchaj podcastu i dowiedz się czy alpaki plują?

Czy alpaki plują? Słuchaj podcastu a się dowiesz!

Kochani, w życiu nie ma drogi na skróty. Mogę Wam po starej znajomości zdradzić, że alpaki mają  odmian koloru futra. Albo, że śpią na dobę tylko 3 godziny. Ale, aby się dowiedzieć, czy alpaki plują będzie konieczność wysłuchania pierwszego odcinka „Randka z alpakmi”. Wtedy będzie wszystko jasne i mam nadzieję, nie zawiodę cię.

Kilka ważnych spraw o podcasćie i alpakach

Warto sobie zaznaczyć powiadomienie, aby pamiętać o każdym poniedziałkowym odcinkupodcast „Tutaj jest (NIE)idealnie” o godzinie 21:00. Tutaj mnie posłuchasz:

Będę wdzięczna za opinię o tym jak było? Pamiętaj, że to mój  pierwszy raz i warto być delikatną.

0 0 votes
Ocena
Subscribe
Powiadom o
guest

3 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Ewelina z bloga W poszukiwaniu końca świata

Aniu, nie musisz mówić, że to Twój pierwszy podcast- bo akurat brzmi jakbyś nagrywała od lat. Moje spotkanie z alpakami przyniosło podobny efekt-pełen relaks, radość i uśmiech 🙂 czekam na kolejny odcinek! buziaki

trackback

[…]  Odc. 1 Randka z alpakami (czy alpaki plują?) […]

trackback

[…]  Odc. 1 Randka z alpakami (czy alpaki plują?) […]

Shopping Cart
3
0
Would love your thoughts, please comment.x