TWOJE DZIECKO LUBI SUPERTHINGS? 7 I 8 PAŹDZIERNIKA ODWIEDŹ CENTRUM JANKI!

Masz już pomysł na najbliższy weekend? 7 i 18 października warto odwiedzić Centrum Janki! Na dzieci będzie czekało miasteczko SuperThings! W piątek i sobotę w godzinach 12:00-19:00 czeka na dzieci moc atrakcji!

Zainteresuje Cię również:

Co znadziesz w Miasteczku SuperThings?

Tym razem dzieci mają okazję skorzystać ze strefy pełnej figurek, pojazdó w i klocków, z których powstanie ogromne miasto z ulubionymi bohaterami. Miłośnicy eksperymentów zakochają się w wystrzałowym loboratorium chemicznym. Na dzieciach zrobi wrażenie chrupek pełen zimnego azotu, wybuch piany, oraz inne doświadczenia pełne przygód. W kąciku ploastycznym można pokolorowac własną maskę, a potem przejechać się specjalnym pojazdem. Nie zapomnijcie o zrobieniu współnych zdjęć, w pamiątkowych strefach. SuperThings w Centrum Janki to idealna okazja do spędzenia wspólnie czasu z rodziną. Weekendowe zakupy będą wypełnione po brzegi atrakcjami. Nasze córki Zuzia i Marysia, powiedziały, że chcą przyjechać tutaj jeszcze raz w sobotę, także nie mamy wyjścia, zabieramy ze sobą dzieci znajomych.

Pamiątkowego zdjęcia nie odmawia również Mama 🙂
W strefie „budowy” pracy trwały w najlepsze 🙂

Na dzieci czeka aż 6 stolików tematycznych!

Od godziny 12:00 do 19:00 w Jankach czeka na dzieci w piątek i sobotę 6 stolików tematycznych, pełnych figurek, pojazdów i budynków, które pozwolą bawić się na wiele sposobów. Trochę wiedzy z zakresu chemii oraz emocjonujące przeżycia zagwarantuje dzieciom wizyta w Laboratorium Profesora K, nasze córki spedziły tam dużo czasu! Nieco spokojniej, ale bardzo kreatywnie, mija czas w Strefie Plastycznej. Tutaj milusińscy stworzą unikalne masek SuperThings oraz skorzytsają z malowania na buziach ich ulubionych bohaterów. W miasteczku nie zabraknie też kultowego samochodu SuperThings, postaci Enigmy, wieży PowerTower, a także ogromnego, pluszowego Mr Kinga.

Zuzi ciężko było opuścić SuperThings w Jankach, dlatego wracamy tu jutro 🙂

Dla każdego coś miłego 🙂

Bardzo fajnym pomysłem w atrkacji z SuperThings było stworzenie różnych stref. Z mężem podzieliliśmy się opieką nad córkami i Zuzia głównie budowała, a Marysia ze mną korzytsała z laboratorium i kącika plastyczego. Oczywiście skorzystaliśmy ze wszystkiego, ale jak widać na zdjęciach Ancymonki miały swoje preferencje.

Pani z laboratorium chemicznego była wspaniała!
Marysia całkowicie oddała się eksperymentom chemicznym 🙂

Gwarantowane prezenty za zakupy w Centrum Janki

Warto wspomnieć, że zestawy uwielbianych przez najmłodszych zabawek SuperThings będzie można zdobyć w Centrum Janki w czasie trwania wydarzenia. Kolorowe zestawy SuperDino, SupeBot Kazoom Power oraz Pack 10 otrzymają klienci, którzy zrobią zakupy za kwoty w określonych progach. Wystarczy tylko, by zarejestrowali paragony przy stanowisku konkursowym. Dzięki temu rodzice i opiekunowie przy okazji codziennych zakupów w Centrum Janki mogą sprawić dzieciom niebywałą frajdę.

Dzieci miały mnóstwo zabawy w miasteczku SuperThings, gdzie wśród eksperymentów chemicznych i kreatywnych działań w Strefie Plastycznej rozwijały swoje umiejętności. Miłym akcentem były maskotki ukochanych bohaterów, oraz super foto strefy, to zdjęć na pamiątkę. A dyplomy i figurki SuperThings wręczane po opuszczeniu zabawy, były wisienką na torcie. Ta atrakcja dla dzieci, była strzałem w 10!

Wpis powstał we wspólpracy z Centrum Janki.

CENTRUM JANKI zostało otwarte w 1999 roku w miejscowości Janki przy ruchliwej trasie na Kraków, Wrocław, Łódź i Katowice. Dzięki stałej rozbudowie oraz modernizacji jest jednym z najbardziej rozpoznawalnych centrów handlowych w aglomeracji warszawskiej. Obiekt o powierzchni 85 498 m² oferuje odwiedzającym możliwość dokonania zakupów w 170 sklepach. Do głównych najemców Centrum Janki należą: Auchan, Zara, Reserved, C&A, Bershka, CCC, Empik, Go Sport, H&M, Jysk, Mohito, Stradivarius, Kazar, Deichmann, Hebe Zdrowie i Piękno, Douglas, Kakadu, New Yorker, Rossmann, Sephora, Smyk, Leroy Merlin, Media Markt oraz TK MAXX. Na terenie obiektu działają także kino Cinema City, Sala Zabaw Fikołki, kreatywna przestrzeń dla dzieci Liliputkowo oraz 20 lokali gastronomicznych, m.in. restauracja Pizza Hut, a także kawiarnie, takie jak Starbucks czy Costa Coffee. Na odwiedzających czeka parking oferujący 3060 miejsc postojowych. Centrum Janki znalazło się na czwartym miejscu w raporcie „Centra handlowe przyjazne dzieciom” przygotowanym przez firmę doradczą Colliers.

0 0 votes
Ocena
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Shopping Cart
0
Would love your thoughts, please comment.x