KOCHANIE, ODKURZANIE BYŁO NAJPRZYJEMNIEJSZĄ RZECZĄ W TYM TYGODNIU!

Odkurzacz Thomas Dry Box AMFIBIA jest jak Osioł ze Shreka. Co prawda nie mówi, nie lata, ale za to odkurza, pierze i zmywa podłogi. Mój mąż zdążył się w nim zakochać od pierwszego wejrzenia, a tak naprawdę od pierwszego używania. Co tu dużo mówić, nasz żółty fotel uszak jeszcze nigdy nie był tak czysty! Tapicerka kanapy w końcu nie ma odcisków dziecięcych łapek, na podłodze i dywanie nie ma śladu po sierści naszych kocich wspólników. Nie mogę Wam zdradzić wszystkiego co powiedział Pan Nieidealny po pierwszym odkurzaniu, bo byłó by to równoznaczne z zaproszeniem Was do naszej sypialni… Niemniej Odkurzacz Thomas Dry Box AMFIBIA zrobił na nas ogromne wrażenie i dziś opowiem Wam dlaczego. 

Odkurzacz Thomas Dry Box AMFIBIA – to  odkurzacz idealny?

Odkurzacz Thomas Dry Box AMFIBIA zdobył również moje serce przede wszystkim dlatego, że jest bezworkowy. Mój mąż ma alergię na kurz, dlatego wcześniej to ja latałam opróżniać worek „pełen cudów” do śmietnika. Na szczęście to za nami, bo Odkurzacz Thomas Dry Box AMFIBIA to pierwszy bezworkowy hybrydowy odkurzacz piorący. Koniec z latającymi kłakami kurzu, sierścią i uderzającymi śmieciami w twarz przy opróżnianiu worka. Teraz mam wybór i decyduję czy piorę na sucho czy na mokro, zawsze bez worka.

Co to zonacza, że Odkurzacz Thomas Dry Box AMFIBIA to odkurzacz 5w1?

Odkurzacz Idealny dla Nieidealnejanny i całej naszej nieidealnej rodzinki łączy w sobie funkcje:

  • Odkurzanie z filtrem cyklonowym (bez użycia wody)
  • Odkurzanie z filtrem wodnym (z użyciem wody)
  • Odkurzanie i zmywanie podłóg (użycie ssawki AQUA STEALTH, ssawki Spruhex)
  • Funkcja prania tapicerki (użycie ssawki do prania tapicerki)
  • Funkcja prania dywanów (użycie ssawki Spruhex)

Mój mąż miał rację, odkurzanie jeszcze nigdy nie było tak miłe!

Pan Nieidealny wcale nie przesadzał, gdy porównał odkurzanie Odkurzaczem Thomas Dry Box AMFIBIA do czasu spędzonego ze mną. Opcja odkurzania bez użycia wody to dobrze znana sytuacja przy tradycyjnych odkurzaczach, z tą istotną różnicą, że nie musisz opróżniać i zmieniać worka. Wystarczy, że po skończonym sprzątaniu opróznisz pojemnik wielokrotnego użytku.

Odkurzanie na mokro odkurzaczem Thomas Dry Box AMFIBIA, odbywa się przy użyciu drugiego pojemnika z wodą. Kurz trafia do niego, dzięki czemu nie ma bezpośredniego kontaktu z alergenem i śmieciami. Dodatkowo przy tej opcji nawilża się powietrze w odkurzanym pomieszczeniu.

Oszczędność czasu dzięki opcji jednoczesnego odkurzania i mycia podłóg!

Odkurzacz Thomas Dry Box AMFIBIA zyskał w naszych oczach dzięki opcji jednoczesnego sprzątania i mycia podłogi. Ten kto ma małe dzieci, doskonale zrozumie, że to nie tylko oszczędność czasu, ale i bezpieczeństwo. Podłoga po umyciu jest sucha, dzięki czemu nie ma obawy, że ktoś się poślizgnie. Ancymonkom nieraz podczas odkurzania włączamy bajkę, ale zwykle, gdy mieliśmy zmyć podłogę, były już znudzone i rozchodziły się po miejscu, które akurat było mokre. Także ta opcja szczególnie mi podoba się podwójnie!

Ale to jeszcze nie wszystko! Odkurzacz Thomas Dry Box AMFIBIA pomoże ci wyprać tapicerki i dywany!

Myślę, że wszystkie osoby pozytywnie zafiksowane na punkcie czystości auta polubią odkurzacz Thomas Dry Box AMFIBIA za funkcję prania tapicerki. U nas sprawdziło się to idealnie w odświeżeniu kanapy, oraz naszego słonecznego fotelu uszaka, który przy dzieciach zmienił się w kolor brunatnej wręcz musztardy… A żeby w waszym domu było naprawde czysto, możecie tak jak my zaszaleć i skorzystać z opcji prania dywanów. Serio, serio jak mawiał Osioł ze Shreka, to wszystko robi jeden i ten sam odkurzacz Thomas Dry Box AMFIBIA. W przypadku czyszczenia dywanów należy użyć dedykowanej końcówki, nalać do zbiornika wody i dodać specjalnego płynu do prania i gotowe. Nic tylko sunąć po stepach kocich kłaków, przebijać się przez plącza włókien dywanu sklejonego modeliną. Wybaczcie, trochę się rozmarzyłam.

Minusy Odkurzacza Thomas Dry Box AMFIBIA?

Tak jak wspomniałam na początku, ten odkurzacz jest trochę jak Osioł ze Shreka, ale do pełnego serwisu brakuje żeby gadał, latał i zaparzał kawę… Póki co nie dostrzegamy minusów użytkowania odkurzacza hybrydowego Thomas Dry Box AMFIBIA. W naszym domu ten sprzęt pełni również funkcję motoru, psiego patrolowca i rakiety kosmicznej. Zgodnie z użytkowaniem Zuzi i Marysi ten odkurzacz to nie 5w1 a 10w1. Wiecie jak to jest z dziećmi, ogranicza nas tylko wyobraźnia… Na koniec przypomnę, że ten odkurzacz jest odpowiedni również do mycia drewnianej podłogi i parkietów. AMFIBIA dotrze do trudnych miejsc – dzięki różnym nakładkom odkurzysz również tapicerki, nie tylko dywany. Jeśli masz w domu alergika, podczas sprzątania pozbędziesz się kurzu i jednocześnie nawilżysz powietrze. Sprzątanie z tym idealnym odkurzaczem, jeszcze nigdy nie było tak przyjemne.

Odkurzacz Thomas Dry Box AMFIBIA jest nominowany w Plebiscycie Influencer’s TOP 2019 organizowanym przez Allaboutflife, w którym jestem jury. Wpis powstał w ramach testowania i recenzji tego produktu. 

4 2 votes
Ocena
Subscribe
Powiadom o
guest

14 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Dorka
Dorka
5 lat temu

No tak, i odpada konieczność kupna nawilżacza powietrza, oczyszczacza powietrza, autka na baterie… 😀 A jak z hałasem? Standardowo jak inne odkurzacze? Czy może bezszelestnie 😉 A może za dużo wymagam, ale serio to już by był kosmos 😀

Małgorzata
Małgorzata
5 lat temu

Nie mam odkurzacza trzeci rok i da się żyć choć do wyjmowania klocków z pod kanapy by się przydał. Taki piorący to full wypas.

Kasia
Kasia
5 lat temu

Odkurzacze Thomasa są najlepsze! Wiele funkcji które ułatwia życie z dziećmi. Odkurzacz dosłownie na wagę złota.

Black Unicorn Presents

Taki odkurzacz to Marzenie, ale dla mnie jeszcze większym marzeniem jest, żeby mój facet zaczął sprzątać

Vademecum Mamy
5 lat temu

Ja ostatnio sprawiłam sobie nowy odkurzacz i jestem zachwycona. Jak niewiele potrzeba do szczęścia kobiecie! 😀

Zołza z kitką
5 lat temu

Ja to nawet nie mam odkurzacza – bo nie mam dywanów. Całe mieszkanie mamy w panelach, a je łatwo pozamiatać miotła 🙂

Olgusta
5 lat temu

Powiem Ci, że własnie rozglądam się za odkurzaczem i przekonał mnie każdy Twój argument 🙂

Kasia
Kasia
5 lat temu

A jak go się prowadzi. Tzn chodzi luźno bez użycia siły strongmena żeby odkurzyć porządnie dywan

Monia
5 lat temu

Nie znam tej firmy. wygląda przyzwoicie.

Shopping Cart
14
0
Would love your thoughts, please comment.x