RUSZYŁY ROZWIJAJĄCE WARSZTATY DLA DZIECI I RODZICÓW W CENTRUM JANKI!

Od nauki chustowania dla rodziców maluszków, poprzez zajęcia muzyczne, sensoryczne i
dogoterapię, aż do treningu efektywnej nauki – tak prezentuje się majowa oferta bezpłatnych
warsztatów w Centrum Janki. Wartościowe i rozwijające zajęcia z wykorzystaniem metod
potwierdzonych naukowo będą jednocześnie wspaniałą zabawą dla najmłodszych.

Zainteresuje Cię również:

Rozwijające warsztaty dla dzieci i rodziców


Warsztaty będą odbywały się w maju i czerwcu w Leśnym Liliputkowie, czyli przestrzeni
przygotowanej przez Centrum Janki właśnie z myślą o dzieciach. Inspirujące spotkania wystartują już 8 maja – zainaugurują je gordonki, czyli zajęcia umuzykalniające dla maluchów. Zostaną one przeprowadzone przez trenerów z warszawskiego Music Baby Art zgodnie z teorią uczenia się muzyki (MLT) autorstwa profesora Edwina E. Gordona. Jedne z warsztatów adresowane będą do świeżo upieczonych rodziców i poświęcone zostaną chustowaniu, czyli komfortowemu i bezpiecznemu noszeniu niemowlęcia w chuście. Tajniki chustowania zdradzi specjalistka w tym zakresie, Iza Banach-Kubik, prowadząca stronę www.mocdotyku.pl.

Rozwijające warsztaty dla maluszków

Najmłodsi klienci Centrum Janki będą zapewne zachwyceni również warsztatami sensorycznymi, stymulującymi zmysły i wspomagającymi kreatywne myślenie, którym przewodzić będzie Marta Kaczmarek z Gabinetu Integracji Sensorycznej SENSOLAND. Bardzo ciekawą opcją, sprzyjającą treningowi spostrzegawczości i dokładności, będą zajęcia plastyczne polegające na malowaniu po numerkach. Natomiast dzieci uwielbiające nieskrępowaną twórczość i swobodę w działaniu zapewne odnajdą się na warsztatach z malowania intuicyjnego, które pozwoli im puścić wodze wyobraźni i stworzyć niepowtarzalne malunki.

Bezpłatne wsparcie ekspertów dla dzieci

Rodziców niejadków i dzieci, które nie przepadają za zdrowymi produktami, z pewnością zainteresują zajęcia pod hasłem „Wiem, co jem!”, podczas których dzieci zaprzyjaźnią się z jedzeniem i przeżyją kulinarną przygodę. Z kolei najmłodsi, których marzeniem jest przyjaźń z psem, mogą wziąć udział w warsztatach z dogoterapii. Psy obdarzą maluchy szczerą sympatią, zainspirują i zmotywują do różnorodnego ruchu, tym samym wspomagając ćwiczenie motoryki u dzieci. Szaleństwa u boku psich terapeutów zadziałają także odprężająco.

Kreatywnie spędzony czas z rodziną

Podobnie jak kolejne zajęcia polegające na tworzeniu makram, które poprowadzi Szkoła Makramy SNAGart z Warszawy. Makrama, będąca techniką plecenia sznurka, pozwala na tworzenie niezwykle pięknych i barwnych przedmiotów użytku codziennego, w tym biżuterii, toreb i kwietników.

W ofercie warsztatów w Centrum Janki nie mogło zabraknąć również ciekawostek z zakresu chemii i fizyki, które przybiorą postać niezwykle efektownych eksperymentów w wykonaniu edukatorów z Funiversity. Znajdzie się również coś dla uczniów, którzy pragną ułatwić sobie pokonywanie szkolnych wyzwań, a będą to warsztaty efektywnej nauki. Specjaliści z Akademii Nauki w Warszawie podsuną dzieciom naukowo potwierdzone metody szybkiego czytania, sprawnego zapamiętywania i skutecznego tworzenia notatek. Podczas szkolnych i rówieśniczych kontaktów może przydać się także Trening Umiejętności Społecznych (TUS), który pozwoli najmłodszym jeszcze lepiej komunikować się z innymi, poznać społeczne normy i doskonale odnajdywać się w każdym środowisku.

Bogata oferta zajęć warsztatowych sprawia, że dzieciom i rodzicom niezwykle łatwo będzie znaleźć coś odpowiedniego dla siebie. Liczba miejsc na warsztatach jest ograniczona, a zapisać się na zajęcia będzie można na stronie www.chjanki.pl. Tam też zamieszczony jest szczegółowy harmonogram spotkań warsztatowych w maju, wraz z sugestiami dotyczącymi dopasowania zajęć do wieku dziecka. Inspirujące warsztaty dla dzieci to nie tylko mnóstwo frajdy i radości, ale również jakościowo spędzony czas dla maluchów oraz rodziców i opiekunów. Szeroki wachlarz ciekawych, rozwijających iatrakcyjnych dla najmłodszych zajęć w Centrum Janki pokazuje, że wartościową rozrywkę i wspaniałe wspomnienia można znaleźć po sąsiedzku.

CENTRUM JANKI zostało otwarte w 1999 roku w miejscowości Janki przy ruchliwej trasie na Kraków, Wrocław, Łódź i Katowice. Dzięki stałej rozbudowie oraz modernizacji jest jednym
z najbardziej rozpoznawalnych centrów handlowych w aglomeracji warszawskiej. Obiekt
o powierzchni 85 498 m² oferuje odwiedzającym możliwość dokonania zakupów w 170 sklepach. Do głównych najemców Centrum Janki należą: Auchan, Zara, Reserved, C&A, Bershka, CCC, Empik, Go Sport, H&M, Jysk, Mohito, Stradivarius, Kazar, Deichmann, Hebe Zdrowie i Piękno, Douglas, Kakadu, New Yorker, Rossmann, Sephora, Smyk, Leroy Merlin, Media Markt oraz TK MAXX. Na terenie obiektu działają także kino Cinema City, Sala Zabaw Fikołki, kreatywna przestrzeń
dla dzieci Liliputkowo oraz 20 lokali gastronomicznych, m.in. restauracja Pizza Hut, a także kawiarnie, takie jak Starbucks czy Costa Coffee. Na odwiedzających czeka parking oferujący 3060 miejsc postojowych. Centrum Janki znalazło się na czwartym miejscu w raporcie „Centra handlowe przyjazne dzieciom” przygotowanym przez firmę doradczą Colliers.

Wpis powstał we współpracy z Centrum Janki.

0 0 votes
Ocena
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Shopping Cart
0
Would love your thoughts, please comment.x