MODA NA ZIMĘ – MÓJ UDZIAŁ W POKAZIE GWIAZDY DZIEECIOM

W sobotę 23 listopada miałam ogromną przyjemność wziąć udział w szóstej edycji charytatywnego pokazu mody Gwiazdy dzieciom – „Zima mroźna nam nie groźna”. Wszystko dzięki zaproszeniu cudownej kobiety, inicjatorki, organizatorki i społecznika Pani Hanny Głowackiej. Moda na zimę dla dzieci i doroslych została zaprezentowana w pięknej Sali Mediateki w Grodzisku Mazowieckim. Wraz z dziećmi potrzebującymi pomocy wystąpiły gwiazdy ekranu i estrady prezentując najnowsze kolekcje polskich projektantów odzieży i biżuterii. Podczas wybiegu zaprezentowały się Edyta Herbuś, Gosia Andrzejewicz, Małgorzata Tomaszewska, Jolanta Fraszyńska, Magdalena Schejbal, Iwona Węgrowska, Katarzyna Ptasińska, Weronika Korol.

Sprawdź inne modowe wpisy:

moda na zimę
Moda na zimę w wydaniu małych modeli i pięknej Jolanty Fraszyńskiej.

Moda na zimę dla najmłodszych 

Motywem przewodnim pokazu było ubranie dzieci na zimę, oraz sprawienie im niepowtarzalnej przyjemności poprzez wspólny występ z gwiazdami. Moda na zimę dla najmłodszych nie była tylko prezentowana na wybiegu, ale mali modele otrzymali wszystkie ubranka w których wystąpiły. Ubrania pochodziły z najnowszych dziecięcych kolekcji. Po zakończeniu pokazu, w parku vis a vis Mediateki gwiazdy pomogły dzieciom pisać marzenia na balonikach a następnie baloniki pofrunęły do nieba.

moda na zimę
Moda na zimę z moją „siostrą”, przesympatyczną Gosią Andrzejewicz.
moda na zimę
Cudowna modelka prezentuje ubrania. Moda na zimę nam nie straszna 🙂

moda na zimę

Długa czarna sukienka z cekinami? Idealna nie tylko na Sylwestra!

Moda na zimę dla dorosłych

Idea wydarzenia pokazu Gwiazdy dzieciom – „Zima mroźna Nam nie groźna” skupiła plejadę polskich Gwiazd. W tym miejscu chciałam podziękować raz jeszcze Pani Hannie Głowackiej za zaproszenie i niesamowite doświadczenia, które zapamiętam na całe życie. Organizacja tego pokazu była dużym przedsięwzięciem, a atmosfera która panowała na backstage’u była bardzo przyjacielska, domowa i przyjemna. Moda na zimę została zaprezentowana również w wydaniu dorosłym. Jolanta Fraszyńska, Edyta Herbuś, Kasia Ptasińska i Gosia Andrzejewicz wraz z inymi gwiazdami zarażały pozytywną energią. Uśmiechy dzieciom nie schodziły z twarzy. To wydarzenie naładowało mnie optymistycznie na bardzo długo.

moda na zimę

moda nan zimę
Jak Wam się podoba moda na zimę w tak kobiecym wydaniu?
moda na zimę
Moda na zimę dla najmłodszych i gwiazd 🙂

Moda na zimę w rozmiarze plus size

Z tego miejsca pragnę również podziękować marce Tono, która zadbała o moje stylizacje. Okazuje się, że moda na zimę w rozmiarze XL nadal jest na topie i może rozgrzać serca obserwujących. Moje marzenie o wystąpieniu na wielkim wybiegu spełniło się. To była cudowna przygoda, ale najważnieszy był cel – pomoc potrzebującym dzieciom. Wszystkie osoby zaangażowane w tę inicjatywę spisały się cudownie. Organizatorzy, gwiazdy, styliści oraz marki modowe, które udostępniły odzież, buty i biżuterię.

moda na zimę

moda na zimę
Gosia Andrzejewicz prezentuje moda na zimę w ubraniach marki TONO.

moda na zimę

Specjalne podziękowania

Nie byłabym sobą, gdybym nie wspomniała o matce chrzestnej mojego udziału w tej pięknej inicjatywie. Mam na myśli Weronikę Korol, bardzo dziękuję za polecenie i pamięć. Imprezę umilił występ muzyczny utalentowanej Iwony Węgrowskiej. Wszystko było zorganizowane na najwyższym poziomie i cieszę się, że mogłam dołożyć od siebie cegiełkę we sparciu dzieciaczków.

HOT NEWS: od poniedziałku w Biedronce kupisz ubrania dla kobiet PLUS SIZE, stworzone przez Ewę Zakrzewską!

moda na zimę

Nie tylko modą na zimę człowiek żyje!

W dniu pokazu została otwarta wystawa malarstwa i grafiki Beaty Nehring. Jedna z prac była przeznaczona na aukcję z której dochód w całości został przeznaczony na operację nóżki 17-miesięcznej Paulinki. I w tym temacie chciałabym poswięcić więcej miejsca. Paulina potrzebuje bardzo mocno naszego wsparcia.

Dla każdej osoby, która wpłaci minimum 10 złotych na operację Paulinki tutaj przekaże za darmo swój e-book „Nieidealnik. Sztuka szczęśliwego życia”. Wystarczy napisać do mnie maila na adres nieidealnik@gmail.com, w temacie wpisując „Paulinka”. Dołącz screen, poświadczając cegiełkę na nóżkę Paulinki, a odeślę ci elektroniczną wersję mojej ksiażki. 

moda na zimę moda na zimę moda na zimę moda na zimę moda na zimę moda na zimę moda na zimę

0 0 votes
Ocena
Subscribe
Powiadom o
guest

1 Komentarz
Inline Feedbacks
View all comments
trackback

[…] wraz z mężem i małymi dziewczynkami na rękach. Miało to miejsce podczas charytatywnego pokazu Gwiazdy Dzieciom. W pierwszej chwili nie zrozumiałam o co chodzi, bo wydawało mi się, że to kolejne osoby […]

Shopping Cart
1
0
Would love your thoughts, please comment.x