świąteczna atrakcja dla dzieci w Warszawie

ŚWIĄTECZNA ATRAKCJA DLA DZIECI W WARSZAWIE – WIELKA FABRYKA ELFÓW

Czy znasz świąteczna atrakcja dla dzieci w Warszawie, którą razem z córkami i z mężem odwiedzamy co roku? Mowa o Wielkiej Fabryce Elfów, która za każdym razem zachwyca inną scenerią, nowym scenariuszem i unikalnym przepisem na świetną zabawę. Jak było w tym roku? Przekonasz się z tego artykułu i obszernej fotorelacji.

Zainteresuje Cię również:

Wszystko zaczyna się świątecznym przedstawieniem 🙂

Świąteczna atrakcja dla dzieci w Warszawie

Wielka Fabryka Elfów w Warszawie usytuowana jest na Stadionie Narodowym, wejście od ulicy Wybrzeże Szczecińskie, dokładnie brama nr 5 dla niezmotoryzowanych i brama nr 6 dla osób będących autem. Elfy oprowadzą dzieci (i rodziców) po zakamarkach swojego królestwa. To atrakcje dla dzieci i rodziców, która pozwala szybko wejść w świąteczny klimat. Tym razem milusińscy mają specjalne zadanie, muszą odnaleźć Ósmą Legendę.

Świąteczna atrakcja dla dzieci w Warszawie
Elf Ważniak tłumaczy zasady zwiedzania.

Wielka Fabryka Elfów w Warszawie

W czasie baśniowej podróży goście Fabryki odwiedzają punkty z atrakcjami.

Na dzieci czekają:

  • aktywności ruchowe
  • zadania zręcznościowe
  • zagadki logiczne
  • i zadania edukacyjne
  • praca indywidualna, oraz zespołowa.
    Zwiedzanie kończy się spotkaniem ze Świętym Mikołajem, który nie tylko podziękuję gościom za pomoc w uratowaniu Świat, ale chętnie zapozuje do pamiątkowego zdjęcia i jak to Mikołaj wręczy małe podarunki.
świąteczna atrakcja dla dzieci w Warszawie

Świąteczna atrakcja dla dzieci i rodziców

Elf Ważniak pokazuje dzieciom legendy Wielkiej Fabryki Elfów. Jednak karty z Ósmej Legendy zostały wyrwane. Okazuje się, że Elf Urwihultaj spłatał figle i święta mogą się nie odbyć. Przez jego psikusy maszyny przestały działać i produkcja prezentów jest zagrożona. Wszystkie Elfy próbują dowiedzieć się kim jest ten urwis, ale potrzebują do tego dzieci. Goście Fabryki, odwiedzają po kolei każdego z mikołajowych pomocników, mając do wykonania jakieś zadanie. Rozwiązują zagadki i krok po kroku chłoną magię Świat, a my rodzice oczywiście robimy to razem z nimi. W tym fantastycznym świątecznym miejscu jesteśmy trzeci raz, przy czym rok temu ze względów na pandemię zwiedzanie miało formę online.

Najprawdziwsza maszyna zamieniająca zabawki w prezenty!
Znajdzie się też miejsce na małe co nieco i kawę dla rodziców 🙂

Obowiązkowe miejsce na świątecznej mapie stolicy

Dla nas WFE to punkt obowiązkowy świątecznych atrakcji dla dzieci i rodziców w Warszawie! Co roku zachwyca pięknie zaaranżowanymi wnętrzami, inną fabułą i duchem Świąt. Elfy są naprawdę pomocne, przemile i zaangażowane. Aż nie chce się stąd wychodzić. Zabawa trwa około 2 godziny. Potem można jeszcze zostać na gorącą czekoladę, układanie klocków, albo dodatkowo płatne warsztaty z dekoracji świątecznych.

Jak oceniamy tę świąteczną atrakcję dla dzieci w Warszawie?

Moim zdaniem Wielka Fabryka Elfów to jedna z najciekawszych i najpiękniejszych świątecznych atrakcji dla dzieci w stolicy. Tutaj na każdym kroku czuć bożonarodzeniową atmosferę, a fabuła animacji zawsze ma jakąś mądrą puentę. Okazuje się, że Ósma Legenda miała za zadanie przypomnieć dorosłych i dzieciakom o co tak naprawdę chodzi w Świętach. Ale więcej nie zdradzę, aby nie popsuć Ci zabawy!

Jak widać też nie mogłam oprzeć się pokusie zdjęcia 🙂

Dużo radości, magia Świąt i cudowny czas dla Rodziny!

Jeśli Twoje dziecko nie zdołało napisać listu do Mikołaja, nic straconego! W Fabryce będzie ku temu okazja. Specjalnie wytresowane renifery dostarczą niezapomnianych wrażeń, uważaj aby potem dziecko nie poprosiło o zapisanie na jazdę konną, to znaczy reniferową. Będzie też okazja poćwiczyć refleks, pogłówkować i wyskakać się wszystkie czasy.

Polecamy Wielką Fabrykę Elfów i wrócimy za rok!

Z całego świątecznego świrkowego serduszka polecam Ci tę świąteczną atrakcje dla dzieci i rodziców w Warszawie. Nie spotkałam osoby, która wyszłaby by niezadowolona z tego miejsca. Wiem, co mówię bo kiedyś zabrałam nawet sąsiadów i też wyszli oczarowani. To po prostu idealny prezent dla całej rodziny.

Jestem ciekawa jak podoba Ci się ta bożonarodzeniowa atrakcja dla dzieci? Odwiedzisz Wielką Fabrykę Elfów w Warszawie?

Wpis powstał we współpracy z Wielką Fabryką Elfów.

0 0 votes
Ocena
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Shopping Cart
0
Would love your thoughts, please comment.x